phone
Podpora live 24\7
Doprava zadarmo

Zásielky

Aké zásielkové služby ponúkate? Musím prevziať zásielku osobne?

Vaše súkromie je našou prioritou. Vaša objednávka bude odoslaná v samostatnej obálke, ktorá bude doručená priamo do vašej poštovej schránky. Nebudete musieť zásielku potvrdiť podpisom v prípade, že bude zaslaná štandardnou poštou.

Bude moja objednávka odoslaná v ten istý deň, keď si produkt zakúpim?

Výrobky, ktoré máme skladom, budú okamžite odoslané. Najprv však musíme skontrolovať vašu objednávku, aby sme sa ubezpečili o správnosti dodacích údajov, až potom bude vami objednaný produkt zabalený a odoslaný. Tieto postupy trvajú približne 1 – 2 dni.

Aké sú spôsoby dopravy? Kedy môžem očakávať dodávku?

V súčasnosti ponúkame dva spôsoby dopravy:

  • Expresná medzinárodná pošta: zásielky zaslané touto poštovou službou je možné sledovať prostredníctvom zásielkového čísla dodaného po odoslaní objednávky. Upozorňujeme však, že v niektorých prípadoch si vyhradzujeme právo odoslať vašu objednávku bez zásielkového čísla, ale s rovnakou dodacou lehotou ako v prípade expresnej pošty. Týmto spôsobom zasielame objednávky v prípadoch, keď potrebujeme zabezpečiť úspešné doručenie do európskych krajín a Kanady.
  • Štandardná medzinárodná letecká pošta: balíky odoslané touto poštovou službou NEMOŽNO sledovať.
Spôsob prepravySadzbaDĺžka dodaniaSledovanie zásielky
Expresná medzinárodná pošta*$305-9 pracovných dní PO ODOSLANÍáno
Štandardná medzinárodná letecká pošta$1010-21 dní PO ODOSLANÍnie

* Vašu objednávku nebudeme môcť odoslať Expresnou medzinárodnou poštou, ak na svojej dodacej adrese uvediete adresu na preposielanie pošty (napr. Poštová schránka, Všeobecné doručenie, Poste restante, UPS schránka, APO/FPO), hotel alebo vzdelávacie zariadenie alebo nám zadáte nesprávne telefónne číslo.

Upozornenie! Pri objednávaní niektorých značkových výrobkov nepodporujeme zásielku prostredníctvom Štandardnej leteckej poštovej služby. Objednávka bude doručená Expresnou medzinárodnou poštou.

Uvedený čas dodania je odhadovaný čas, ktorý platí vo väčšine prípadov, ale nemožno ho zaručiť kvôli pravdepodobnosti výskytu udalostí force majeure popísaných nižšie.

Upozorňujeme, že naša spoločnosť nezodpovedá za predĺžené oneskorenia v dôsledku colných kontrol medzinárodnej pošty.

Rovnako nie sme zodpovední za oneskorenia dodávok z dôvodu prerušenia dodávky počas vianočných a novoročných osláv, prírodných katastrof, štrajkov a iných udalostí, ktoré narušia proces zasielania pošty mimo našej kontroly.

Môže sa moja objednávka na colnici oneskoriť?

Ak sa tak stane, budete o tom informovaný. Od príjemcu môže byť vyžiadané povolenie na prehliadku zásielky. Následne po prehliadke by ste mali dostať svoje výrobky. Ak máte akékoľvek problémy so získaním objednávky, kontaktujte nás a my sa pokúsime problém vyriešiť.

Čo ak je obal poškodený alebo niečo chýba?

V takom prípade by ste mali kontaktovať náš zákaznícky servis a informovať nás o probléme. Balík znovu pošleme alebo platbu vrátime.

Upozorňujeme, že ak sa vaša objednávka skladá z 90 tabliet alebo viac, objednávka bude odoslaná v niekoľkých baleniach.

Koľko budem musieť zaplatiť, ak produkt znovu expedujete?

Produkt opätovne pošleme bezplatne.