phone
Podpora live 24\7
Doprava zadarmo

Generická Levitra

Kde kúpiť Generickej Levitry online bez receptu

levitraGenerická Levitra je liek pre mužov, ktorí čelia poruchám erekcie a impotencii. Vďaka účinnej syntetickej látke nazývanej Vardenafil, napomáha Levitra pri dosiahnutí a udržaní kvalitnej erekcie a zlepšeniu celkového reproduktívneho zdravia.

Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu bez návykových a škodlivých látok je Generická Levitra vhodná ako náhrada Viagry pre mužov s kontraindikáciami na ňu ako aj diabetikov. Na rozdiel od Viagry je Levitra účinná už pri požití nižšej koncentrácie (20mg) a je vhodná na užívanie s jedlom. Najväčšou výhodou Generickej Levitry je jej online predaj bez receptu. Kúpiť ju môžete už aj na Slovensku! Kvalita a predaj Generickej Levitry nie je podmienená jej širokou online dostupnosťou a nízkou cenou.

4.7


Balenie 10mg
Balenie
Cena
Per tabletu
Kúpiť
10mg × 10 tabletky
36,70 EUR
3.67
10mg × 20 tabletky
45,88 EUR
2.29
10mg × 30 tabletky
55,07 EUR
1.84
10mg × 60 tabletky
91,81 EUR
1.53
10mg × 90 tabletky
110,19 EUR
1.22
10mg × 120 tabletky
137,74 EUR
1.15
10mg × 180 tabletky
173,57 EUR
0.96
Balenie 20mg
Balenie
Cena
Per tabletu
Kúpiť
20mg × 10 tabletky
40,37 EUR
4.04
20mg × 20 tabletky
55,07 EUR
2.75
20mg × 30 tabletky
68,85 EUR
2.29
20mg × 60 tabletky
123,97 EUR
2.07
20mg × 90 tabletky
165,30 EUR
1.84
20mg × 120 tabletky
203,88 EUR
1.70
Balenie 40mg
Balenie
Cena
Per tabletu
Kúpiť
40mg × 10 tabletky
45,88 EUR
4.59
40mg × 20 tabletky
73,44 EUR
3.67
40mg × 30 tabletky
96,41 EUR
3.21
40mg × 60 tabletky
165,30 EUR
2.76
40mg × 90 tabletky
227,31 EUR
2.53
40mg × 120 tabletky
275,53 EUR
2.30
Balenie 60mg
Balenie
Cena
Per tabletu
Kúpiť
60mg × 10 tabletky
50,48 EUR
5.05
60mg × 20 tabletky
91,81 EUR
4.59
60mg × 30 tabletky
123,97 EUR
4.13
60mg × 60 tabletky
220,42 EUR
3.67
60mg × 90 tabletky
289,31 EUR
3.21
60mg × 120 tabletky
330,65 EUR
2.76
60mg × 180 tabletky
454,66 EUR
2.53

Pre koho je Generická Levitra určená?

Aktívna látka Generickej Levitry – Vardenafil – je indikovaná dospelým mužom s erektilnou dysfunkciou. Na rozdiel od Sildenafilu obsiahnutom vo Viagre, účinkuje Vardenafil rýchlejšie pri nižšom pomere (20mg) s nižším rizikom vedľajších účinkov. Pred požitím kontaktujte svojho lekára a informujte ho v prípade, že máte iné ochorenia alebo symptómy ako:

 • anatomickú deformáciu penisu
 • poruchy krváciania a vysokú hľadinu cholesterolu
 • rakovinu, cukrovku a infarkt
 • časté pálenie záhy a gastroezofagálnu refluxnú chorobu
 • anginu pectoris alebo ťažké srdcové zlyhávanie, nízky alebo vysoký krvný tlak, prekonaný srdcový záchvat alebo iné srdcové ťažkosti
 • HIV infekciu
 • ochorenie obličiek a pečene
 • kosáčikovú anémiu, žalúdočné alebo črevné vredy
 • problémy so zrakom alebo očami
 • neobvyklé reakcie na Vardenafil, lieky, stravu, farbivá alebo konzervačné prípravky

Ako funguje Generická Levitra?

Muži s erektilnou dysfunkciou majú väčšinou zníženú funkciu žíl spôsobenú buď fyzickými alebo mentálnymi faktormi. Znížená funkcieschopnosť ciev a žíl v penise má priamy dopad na schopnosť dosiahnutia erekcie.

Generická Levitra podporuje erekciu vďaka zvýšenému prísunu krvy do tzv. toporivých telies penisu. Tým podporuje zdravú funkciu ciev a pozitívne prispieva optimálnej hemodynamike penisu. Vďaka pozitívnemu a aktívnemu účinku Vardenafilu na zlepšený obeh krvy, môže Levitra nepriamo prispievať aj k prevencii zápalu prostaty.

V porovnaní s inými online dostupnými produktami zameranými na liečbu erektilnej dysfunkcie, podporuje Generická Levitra dosiahnutie erekcie v kombinácii so sexuálnou stimuláciou. Na to, aby Generická Levitra teda fungovala, je potrebná sexuálna stimulácia.

Pred jej použitím je potrebné si detajlne prečítať informácie dostupné online ako aj v príbalovom letáku o dávkovaní a dobe účinku.

Dávkovanie Generickej Levitry

Generická Levitra je obľúbená najmä vďaka vyššej tolerancii pri konzumácii jedla a alkoholu. Vďaka tejto charakteristike je toto generikum obľúbeným predmetom kúpy a predaja. Avšak aj keď boli stanovené povolené množstvá požívania alkoholu počas jej pôsobenia, kombinovaná konzumácia sa neodporáča.

Generická Levitra a jej predaj je určená výhradne na osobné užitie, nalačno alebo súbežne s jedlom podľa potreby približne 1 hodinu pred sexuálnou aktivitou. Tablety užite ústne a zapite ich vodou. Optimálna denná dávka je 20mg. Neužívajte dvojité alebo vyššie dávky bez konzultácie s lekárom. Maximálna odporúčaná denná dávka Levitry je 60 mg.

Tento prípravok nie je určený pre ženy. Levitru by taktiež nemali užívať muži, ktorým sa sexuálna aktivita neodporúča. Mužom vo vekovej kategórii nad 65 rokov odporúčame konzultovať lekára pre stanovenie optimálnej dávky.

Neužívajte Generickú Levitru v prípade, že užívate lieky na báze nitroglycerínu určené na bolesti srdca a hrudníka ako napríklad amylnitrít, isosorbide dinitrát, isosorbide mononitrát, nitroglycerín a rekreačné drogy s obsahom nitroglycerínu nazývané “poppers”.

Účinky a kontraindikácie Generickej Levitry

Účinky Generickej Levitry sú rýchlejšie a dlhodobejšie v porovnaní s Viagrou. Generická Levitra začína účinkovať optimálne pri požití 20mg približne 25 – 60 minút po užití a následne pôsobí 5 hodín. To neznamená, že erekcia potrvá počas celej doby, jej dosiahnutie záleží na vás, je však jednoduchšie a trvácnejšie.

Vardenafil môže spôsobiť kontraindikácie v spojení s nasledovnými liečivami:

 • alfablokátori ako napríklad alfuzosin (UroXatral®), doxazosin (Cardura®), prazosin (Minipress®), tamsulosin (Flomax®) alebo terazosin (Hytrin®) určené na liečbu vysokého krvného tlaku alebo zväčšenej prostaty
 • oxid arzenitý, bosentan, chlorochín, cisaprid, diltiazem
 • niektoré druhy antibiotík ako napríklad klaritromycín, erytromycín, sparfloxacín, troleandomycín
 • niektoré druhy liekov určených na liečbu záchvatov ako napríklad karbamazepín, phenytoin alebo phenobarbital
 • niektoré druhy liekov užívaných na liečbu HIV infekcií alebo AIDS
 • niektoré druhy liekov na kontrolu srdcového rytmu (napríklad amiodaron, dizopyramid, dofetilid, flekainid, ibutilide, quinidine, prokaínamid, propafenón, sotatol)
 • grapefruitový džús
 • lieky na kvasinkové infekcie (fluconazol, itraconazole, ketoconazole, voriconazole)
 • metadon, nikardipín, pentamidín, pimozid a verapamil
 • rifabutín, rifampín alebo rifapentín
 • niektoré lieky na liečbu depresie alebo problémov s náladou (amoxapín, maprotilín, fluoxetín, fluvoxamín, nefazodón, pimozid, fenotiazíny, tricyklické antidepresíva)

Aké vedľajšie účinky môže Generická Levitra spôsobiť?

Akékoľvek nežiaduce účinky je potrebné bezodkladne konzultovať s lekárom. Možné nežiaduce účinky:

 • bolesti chrbta, hrudníka a nadmerné búšenie srdca
 • ťažkosti s dýchaním a dýchavičnosť
 • závrat a bolesť svalov
 • zmeny sluchu ako strata sluchu alebo zvonenie v ušiach
 • zmeny zraku ako strata zraku, rozmazané videnie, precitlivenosť na svetlo alebo problémy s rozpoznávaním rozdielu medzi modrými a zelenými predmetmi alebo predmetmi, ktoré majú modrý odtieň
 • opuch viečok, kožné vyrážky a svrbenie
 • predĺžená erekcia

Vedľajšie účinky, ktoré zvyčajne nevyžadujú lekársku pomoc (ak pretrvávajú alebo sú nepríjemné, informujte svojho lekára alebo lekárnika, nespoliehajte sa na online zdroje):

 • sčervenanie
 • bolesť hlavy
 • zažívacie ťažkosti
 • nevoľnosť
 • upchatý nos

Generickú Levitru je možné kúpiť online už aj na Slovensku

Najväčšou výhodou Generickej Levitry je jej nízka cena, vysoká kvalita a jej voľný predaj online a dostupnosť bez predpisu už aj na Slovensku. Nemusíte pritom navštíviť lekáreň, stačí kliknúť na cenník a objednať si zo širokej ponuky balení vo veľkosti 10mg, 20mg, 40mg a 60 mg.

Generická Levitra bez receptu je online dostupná už aj na Slovensku. Jej online predaj sa realizuje prostredníctvom špecializovaných obchodov, tzv. e-shopov. Ide o elektronickú lekáreň, ku ktorej máte prístup neobmedzene 24 hodín denne. Jej predaj na internete však nie je regulovaný, preto je dobré sa pred kúpou informovať o jej kvalite. Dôležité je Levitru kupovať u autorizovaných predajcov, ktorí ponúkajú kvalitnú Generickú Levitru. Spravte kompromis v cene, nie v kvalite. Cena Generickej Levitry a predaj bez receptu

Generická Levitra je lacnejšia než Viagra, čo sa výrazne pozitívne odráža na jej obľúbenosti a množstvách predaja. Jej nízka online cena nie je známkou nízkej kvality. Jej celkovú cenu ovplyvňuje okrem iného aj veľkosť balenia, orientačne však jedna pilulka vychádza za polovičnú cenu v porovnaní s originálnou Viagrou. V bežnej slovenskej lekárni  za porovnateľný produkt tak jednoznačne doplácate.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *