phone
Podpora live 24\7
Doprava zadarmo

Propecia

Predaj Propecia Online bez Receptu

propeciaGenerická Propecia sana Slovensku predáva online a používa na liečbu určitých druhov chorôb, ktoré spôsobujú vypadávanie vlasov u mužov ako napríklad androgénna alopécia. Používa sa tiež na liečbu príznakov benígnej hyperplázie prostaty (BPH) u mužov so zväčšenou prostatou.

Propeciu vámna Slovensku ponúkame prostredníctvom našej slovenskej online lekárne.  Diskrétne vám predáme riešenie vášho problému bez nutnosti predloženia receptu. Propecia obsahuje aktívnu látku finasterid, ktorý blahodarne pôsobí na vlasový vzrast.

V priemere vyrastie každý jednotlivý vlas približne o jeden centimeter za mesiac. Vlasy rastú z takzvaných vlasových folikulov, ktoré sú rozmiestnené v pokožke na hlave. Každý vlas rastie priebežne počas 2-4 rokov, čo sa nazýva rastová fáza. Následne sa vlas v raste zastaví na približne dva až štyri mesiace, kedy dosiahne pokojovú fázu. Po tejto fáze vlas vypadne. Na jeho mieste začne rásť nový, zdravý vlas, po čom sa tento cyklus opakuje.

Vlasový cyklus sa vždy strieda, takže je normálne, že niektoré vlasy vypadávajú každý deň. Mužský typ straty vlasov je bežný stav, kedy u mužov s pribúdajúcim vekom rednú vlasy. Tento stav sa môže prejavovať ústupom hranice vlasov nad čelom a k vzniku plešiny na temene. Na tento stav vplýva pravdepodobne kombinácia dedičných faktorov a účinku hormónu – DHT (dihydrotestosterónu), ktorý reguluje produkciu vlasového folikulu. DHT prispieva k skracovaniu fázy rastu a fázy rednutia vlasov.

4.9


Balenie 1mg
Balenie
Cena
Per tabletu
Kúpiť
1mg × 10 tabletky
37,19 EUR
3.72
1mg × 30 tabletky
41,84 EUR
1.39
1mg × 60 tabletky
55,81 EUR
0.93
1mg × 90 tabletky
75,36 EUR
0.84
1mg × 120 tabletky
89,32 EUR
0.74
1mg × 180 tabletky
117,25 EUR
0.65
1mg × 240 tabletky
134,00 EUR
0.56

Mužský typ straty vlasov je bežným stavom, ktorý sa prisudzuje kombinácii genetických faktorov a určitému hormónu DHT. DHT prispieva k skráteniu rastovej fázy vlasov a na zoslabovanie vlasov. Na temene hlavy prípravok Propecia špecificky znižuje hladiny DHT prostredníctvom blokády enzýmu, ktorý premieňa testosterón na DHT. Prínos prípravku možno očakávať iba u mužov s miernou až strednou plešatosťou, nie u mužov s pokročilým stavom plešatosti. U väčšiny mužov liečených liekom Propecia počas 5 rokov bol postup straty vlasov spomalený, pričom aspoň u polovice týchto mužov došlo tiež k určitému zlepšeniu rastu vlasov.

Generická Propecia sa u nás predáva bez receptu a online za výhodné ceny. Je účinná pri podpore rastu a stimulácii vlasových koreňov. Vyberte si jedno z našich cenovo výhodných balení priamo z cenníka. Na Slovensku vám poskytneme generickú a produkt vám doručíme rýchlo prostredníctvom pošty.

Dôležité informácie pred kúpou Propecie

Propecia sa predáva na liečbu vypadávania vlasov u mužov. Obsahuje aktívnu látku finasterid, ktorý bol schválený na liečbu alopecie. Propecia nie je určená na predaj ženám a pred jej kúpou by ste mali informovať svojho lekára v prípade ak:

 • máte ochorenie obličiek alebo trpíte infekciou
 • máte ochorenie pečene
 • vám bola diagnostikovaná rakovina prostaty
 • ste v minulosti mali nezvyčajnú alebo alergickú reakciu na finasterid, iné lieky, potraviny, farbivá alebo konzervačné látky

Cena a spôsob užívania Propecie bez receptu

Predaj Propecie je na Slovensku cenovo výhodný. U nás si môžete zakúpiť v cenovo výhodných baleniach online bez nutnosti návštevy lekárne a bez nutnosti predloženia receptu. Tablety sú potiahnuté filmom, čo uľahčuje ich prehltnite. Ideálne ich zapite vodou. Propeciu môžete užívať s jedlom alebo bez jedla. Užívajte svoje dávky v pravidelných intervaloch. Neužívajte častejšie, ako je predpísané.

Ohľadom použitia tohto lieku u detí sa obráťte na svojho pediatra alebo zdravotníckeho pracovníka. Ak si myslíte, že ste užili príliš veľké množstvo, okamžite kontaktujte toxikologické centrum alebo pohotovosť. Propecia je určená výhradne na osobné použitie.

Užívajte Propeciu výhradne podľa pokynov svojho lekára. Pokiaľ si nie ste istý, poraďte sa

so svojím lekárom alebo lekárnikom. Zvyčajná dávka je jedna tableta denne. Tablety je možné užívať s jedlom alebo bez jedla. Propecia nebude fungovať rýchlejšie alebo účinnejšie, ak ju budete užívať častejšie ako raz denne.

Váš lekár môže určiť, či liek funguje, ako má. Je dôležité, aby ste Propeciu užívali tak dlho, ako Vám ju predpísal Váš lekár. Účinok sa prejaví iba v prípade dlhodobého užívania. Ak zabudnete dávku užiť, vynechanú dávku nedobiehajte. Užite ďalšiu dávku ako obvykle.

Kontraindikácie a predaj Propecie

Online predaj Propecie bez receptu je jednoduchý a jej užívanie je zväčša bezproblémové. Kontraindikácie boli pozorované s nasledujúcimi prvkami:

 • niektorými liekmi na krvný tlak
 • mužskými hormónmi (príklad: testosterón)
 • výživovým doplnkom saw palmetto
 • sójovými izoflavónovými doplnkami

Odporúčame Vám kontaktovať svojho lekára a informovať ho o všetkých ostatných liekoch, ktoré užívate, vrátane liekov, ktoré nie sú viazané na lekársky predpis. Takisto ho informujte ak často užívate nápoje s kofeínom alebo alkoholom, ak fajčíte alebo užívate nelegálne drogy. Tieto môžu ovplyvniť účinky lieku. Skôr, ako prestanete alebo začnete užívať ktorýkoľvek z vašich liekov, poraďte sa so svojím lekárom.

Nežiaduce účinky Propecie

Vedľajšie účinky Propecie sú na Slovensku zriedkavé a zvyčajne si nevyžadujú lekársku starostlivosť. Oznámte svojmu lekárovi alebo lekárovi, ak pretrvávajú alebo sú obťažujúce:

 • zväčšenie alebo citlivosť prsníkov
 • kožný ekzém
 • problémy sexuálneho druhu (nižšia sexuálna túžba alebo schopnosť dosiahnuť erekciu)
 • malé množstvo semena uvoľneného počas sexu

Tento zoznam nemusí byť úplný.

Nedarujte krv skôr ako 6 mesiacov po poslednej dávke Propecie. Tým sa zabráni podávaniu finasteridu tehotnej žene prostredníctvom krvnej transfúzie.

Ak nedôjde k zlepšeniu vašich príznakov, kontaktujte svojho predpisujúceho lekára alebo zdravotníckeho pracovníka. Možno budete musieť užívať liek po dlhšiu dobu, napríklad 6 až 12 mesiacov, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky.

Ženy, ktoré sú tehotné alebo môžu otehotnieť, nesmú manipulovať s rozlomenými alebo rozdrvenými tabletami; účinná látka by mohla poškodiť nenarodené dieťa. Ak sa tehotná žena dostane do kontaktu s rozlomenými alebo rozdrvenými tabletami, mala by sa poradiť s lekárom, ktorý ju predpisuje, alebo so zdravotníckym pracovníkom. Nepredpokladá sa, že by expozícia celým tabletám spôsobila poškodenie, pokiaľ sa neprehĺtajú.

Propecia môže ovplyvniť výsledky laboratórnych testov PSA na rakovinu prostaty. Ak máte naplánovaný laboratórny test na rakovinu prostaty, povedzte svojmu lekárovi alebo lekárovi, že liek užívate.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *