phone
Podpora live 24\7
Doprava zadarmo

O nás

Kto sme a čo vám ponúkame

Sme online lekáreň, ktorá vo svojom širokom sortimente ponúka originálne a generické výrobky zamerané v prvom rade na liečbu erektilnej dysfunkcie. Kráčame s dobou a v našej ponuke nájdete nielen produkty pre mužov, ale aj ženy. Veríme, že vďaka nášmu selektívnemu výberu dokážeme našim zákazníkom poskytnúť len tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty na trhu, ktorých účinnosť je navyše zaručená rigoróznym testovaním a kvalitnou dokumentáciou účinnosti produktov.

Našou víziou je možnosť poskytnúť čo najkvalitnejšie online služby, ktorých prvoradou funkciou je ochrana vášho súkromia. Chápeme, že problémy s dosiahnutím erekcie sú frustrujúce a častokrát veľmi delikátne a tabuizované. Našim mottom je rýchla a profesionálna pomoc, a preto v našom sortimente nájdete užší segment len tých najkvalitnejších produktov.

Naša online lekáreň je otvorená neustále a prístupná z akejkoľvek lokality. Vďaka tomu vám môžeme diskrétne pomôcť v prípade akýchkoľvek otázok ohľadom našich produktov alebo služieb. Prístup k našim stránkam vám umožňujeme rýchlo a bezpečne prostredníctvom štandardného prehliadača. Objednávky môžete zasielať kedykoľvek počas dňa a počas celého kalendárneho týždňa. Náš zákaznícky servis je tu pre vás a všetky žiadosti a otázky sa snažíme vybaviť v čo najkratšom časovom horizonte.

Kontaktovať nás môžete prostredníctvom e-mailu, kontaktného formulára na našej stránke alebo telefonicky. Na platobnej stránke máme navyše aktivovaný online chat, kde môžete nájsť dodatočné informácie a odpovede na vaše otázky. V neposlednom rade sú objednávky prostredníctvom našej lekárne rýchle spracovávané a zaslané priamo vám prostredníctvom zásielkových služieb.

Našimi silnými stránkami sú profesionalita a garancia ochrany vášho súkromia a osobných údajov. Slovenska-Lekaren.com je obchodná e-commerce webstránka a jej obsah bol vytvorený odborníkmi vo svojich špecifických sférach. Ide o symbiózu vedomostí a skúseností z lekárskej a farmaceutickej sféry zaručujúcej vysokú kvalitu našich ponúkaných produktov, zo sféry obchodnej vďaka čomu vám vieme poskytnúť čo najnižšie ceny a sféry internetových služieb prispievajúcich k bezproblémovým a bezpečným transakciám.

Rozhodnutie vstúpiť na slovenský trh vzniklo bezprostredne po vykonaní trhového prieskumu, ktorý poukázal na vysoký dopyt po našich produktoch a v porovnaní s tým nízku ponukou generických liekov. V posledných rokoch lineárne narastá počet osôb s poruchami erektilnej dysfunkcie a nepostačujúceho libida.

Trh farmaceutických produktov je navyše regulovaný a často nezohľadňuje požiadavky konzumentov napríklad čo sa týka anonymity a prílišnej transparentnosti. Preto sme sa rozhodli priniesť naše dlhoročné skúsenosti aj na slovenský trh a tak pridať slovenčinu do našej multilinguálnej databázy. Veríme, že týmto uľahčíme objednávky slovenských spotrebiteľov ako aj prístupnosť našich produktov pre konečných užívateľov.

Štatisticky je ponuka e-commerce služieb na Slovensku nižšia v porovnaní s krajinami v regióne a tento fakt sa znásobuje v zdravotnej sfére. Z tohto hľadiska bolo rozhodnutie vstúpiť na slovenský trh samozrejmosťou. Sme podstení, že sa nám podarilo etablovať sa na slovenskom trhu, čím nám bolo umožnené poskytnúť našu expertízu v tejto oblasti slovenským spotrebiteľom. Za našou stránkou stoja roky výskumu a prieskumu trhu generických liekov, expertné konzultácie a detailne plánovaná stratégia ponuky overených a kvalitných produktov prostredníctvom e-commerce.

Reagujeme tak na potreby používateľov a nedostatky súčasného farmaceutického trhu a jeho prepojenia s elektronickým obchodom. Obe oblasti budú v najbližších rokoch rapídne rásť vďaka zvyšujúcej sa multimediálnej gramotnosti a zvýšenému podielu online nákupov na celkovom predaji. K tomu prispieva aj stále sa zvyšujúca priemerná dĺžka života obyvateľstva, čo vedie k nárastu potreby zlepšenia a skvalitnenia zdravotných služieb.

My sme sa rozhodli do nášho sortimentu zahrnúť konkrétny špecializovaný produkt – lieky, ktoré adresujú problémy s erektilnou dysfunkciou zamerané pre mužov a lieky, ktoré podporujú a zlepšujú libido u žien. Výrobky, ktoré predávame, je možné kúpiť bez lekárskeho predpisu za predpokladu prvotného poradenstva s lekárom. Okrem toho samozrejme tiež odporúčame, aby ste si pozorne prečítali informácie týkajúce sa zakúpeného lieku a oboznámili sa podrobne so spôsobom jeho užívania. Každý liek má svoje vlastné dávkovanie a svoje vlastné indikácie.