phone
Podpora live 24\7
Doprava zadarmo

Tadacip

Kúpiť Tadacip online a bez receptu

tadacipTadacip je liek, ktorý sa na Slovensku predáva online a ktorý obsahuje účinnú látku nazývanú Tadalafil. Táto účinná látka patrí do skupiny inhibítorov fosfodiesterázy typu 5. Tadacip sa používa na liečbu erektilnej disfunkcie u dospelých mužov s príznakmi benígnej hyperplázie prostaty a tiež na liečbu pľúcnej arteriálnej hypertenzie. Tadacip zmäkčuje svalové tkanivo pemisu, čím výrazne zlepšuje schopnosť dosiahnuť tvrdý vzpriamený penis, vhodný na sexuálnu aktivitu.

Tadacip a jeho predaj na Slovensku nie je indikovaný ženám a je nevhodný pre deti a mladistvých do 18 rokov. Patrí do skupiny generických liekov, čo znamená, že je dostupný bez receptu a jednoducho online za nižšiu cenu ako porovnateľné prípravky v lekárni. Často sa používa ako náhrada Viagry, s tým rozdieľom, že jeho účinok sa v porovnaní s Viagrou neznižuje po konzumácii s jedlom s vysokým obsahom tukov.

5


Balenie 20mg
Balenie
Cena
Per tabletu
Kúpiť
20mg × 12 tabletky
38,54 EUR
3.21
20mg × 20 tabletky
55,07 EUR
2.75
20mg × 32 tabletky
79,37 EUR
2.48
20mg × 60 tabletky
143,26 EUR
2.39
20mg × 92 tabletky
211,23 EUR
2.30
20mg × 120 tabletky
264,51 EUR
2.20
20mg × 360 tabletky
734,83 EUR
2.04

Tadacip a jeho exkluzívny predaj na Slovensku za vynikajúce ceny vám ponúkame priamo na našej stránke bez receptu a zároveň garantujeme diskrétnosť pri predaji. Nedovoľte, aby vaša partnerka/váš partner zbytočne trpel(a) a vezmite riešenie ľahko vyriešiteľného problému do vlastných rúk. Naša online lekáreň je otvorená denno denne a váš problém nám nie je ľahostajný.

Tadacip a jeho cena na Slovensku

Tadacip je jedným z najobľúbenejších generických náhrad Cialisu. Obsahuje Tadalafil, ktorý pôsobí rýchlo a riziko vedľajších účinkov je nižšie ako u porovnateľných výrobkov. Cenovo Tadacip konkuruje vo viacerých sférach, poskytujeme ho výhodnejšie vo väčších baleniach s obsahom 20 mg tadalafilu v každej tabletke. Porovnajte si ceny balení priamo v našom cenníku.

Predaj Tadacipu a jeho kontraindikácie

Tadacip sa používa na liečbu erektlinej disfunkcie (ED) u mužov. Je dostupný online bez receptu, ale pred jeho použitím by ste mali konzultovať Vášho lekára v prípade že máte:

 • Zrakové problémy, najmä ak trpíte zriedkavým dedičným ochorením nazývaným retinitis pigmentosa
 • Ak máte angínu, alebo srdcové problémy, neprimerane vysoký alebo nízky krvný tlak alebo nepravidelný tep srdca či iné problémy so srdcom
 • problémy s obličkami či pečeňou
 • Ak ste prežili mŕtvicu
 • Ak ste v minulosti zažili alergickú reakciu na tadalafil alebo iné potraviny, prídavné látky alebo farbivá.
 • Ak čakáte dieťa alebo sa snažíte otehotnieť, prípadne dojčíte

Kde môžem Tadacip kúpiť a ako ho môžem užívať?

Tadacip predávame priamo v našej online lekárni. Pre dosiahnutie najlepšieho možného účinku Vám odporúčame prečítať si príbaľový leták a liek použiť podľa odporúčaní v ňom. Aj keď je Tadacip dostupný bez predpisu, dodržujte presne stanovenú dávku a neprekročte doporúčanú frekvenciu podávania. Tadacip môžete užívať s jedlom alebo bez jedla, teda naľačno.

Aké sú vedľajšie účinky Tadacipu?

Vedľajšie účinky Tadacipu sa nevyskytujú často. Všetky vedľajšie účinky sú spoľahlivo dokumentované. Do dnešného dňa boli dokumentované nasledujúce vedľajšie účinky, pričom tie závažnejšie sa vyskytovali v ojedinelých prípadoch:

 • Alergické reakcie ako vyrážky na pokožke
 • Bolesti hrudníka alebo v oblasti hrudníka
 • Priapizmus
 • Náhla strata videnia či iné zmeny zraku
 • Bolesť hlavy či pocit dunenia v hlave
 • Bolesť chrbta v oblasti chbtice či v nižšej časti chrbta v oblasti obličiek
 • Bolesť svalov a celková únava svalov
 • Bolesť v rukách a nohách vrátane pocitu onemenia
 • Sčervenanie tváre, najmä v oblasti líc
 • Upchatý nos a s tým spôsobené ťažkosti s dýchaním
 • Poruchy trávenia prejavujúce sa častou návštevou toalety.
 • Mdloby, záchvaty, strata pamäti, opuch očných viečok, červené oči alebo iné viditeľné zmeny v oblasti očí
 • Zníženie alebo strata sluchu, pýskanie v ušiach, žihľavka, krvácanie z penisu
 • Krv a genitálny sekrét a zvýšené potenie v podpazušnej oblasti

Tadacip je dostupný bez receptu

Aj keď je Tadacip predávaný a široko dostupný bez receptu, mali by ste pred jeho konzumáciou konzultovať svojho lekára a to najmä v prípade ak užívate alebo ste v poslednom čase užívali iné lieky, vrátane liekov, ktorých výdaj nie je viazaný na lekársky predpis, a to:

 • Lieky z kategórie dusičnanov
 • Alfablokátory (používané na liečbu vysokého krvného tlaku alebo močových symptómov spojených s benígnou hyperpláziou prostaty)
 • Riociguát (používaný na liečbu pľúcnej arteriálnej hypertenzie)
 • Inhibítor 5-alfa reduktázy (používaný na liečbu benígnej hyperplázie prostaty)
 • Ketokonazol (používaný na liečbu plesňových infekcií)
 • Inhibítory proteázy (používané pri infekciách AIDS alebo HIV)
 • Fenobarbital, fenytoín a karbamazepín (používaných na liečbu záchvatov)
 • Rifampicín, erytromycín, klaritromycín alebo itrakonazol
 • Iné prípravky na liečbu erektilnej dysfunkcie

Tadacip a jeho online dostupnosť

Tadacip je na Slovensku dostupný iba online a nedá sa kúpiť v bežnej lekárni. Tadacip sa používa na liečbu erektilnej dysfunkcie známej aj ako impotencia u mužov. Impotencia je stav, ku ktorému dochádza v prípade, keď muž nemôže dosiahnuť alebo udržať tvrdý vzpriamený penis vhodný na sexuálnu aktivitu. Tadacip nefunguje bezprostredne po konzumácii tablety, na jeho aktiváciu je potrebná sexuálna stimulácia. Tadacip funguje tak, že pomáha uvoľniť krvné cievy v penise, čím umožňuje jednoduchší prietok krvi. Výsledkom je zlepšenie erektilnej funkcie. Tadacip teda pomáha liečiť erektilnú dysfunkciu iba za predpokladu, že muž je sexuálne vzrušený.

Ďalšou možnou oblasťou použitia Tadacipu sú prípady výskytu močových symptómou spojených s bežným stavom nazývaným benígna hyperplázia prostaty. K tomuto stavu dochádza, keď sa prostata s vekom zväčšuje. Príznaky zahŕňajú ťažkosti so začiatkom močenia, pocit neúplného vyprázdnenia močového mechúra a častejšiu potrebu močiť aj v noci. Tadacip zlepšuje prietok krvi do prostaty a močového mechúra a uvoľňuje svaly, čo môže znížiť príznaky benígnej hyperplázie prostaty.

Aké je najlepší spôsob uschovávania Tadacipu?

Tadacip predávame cenovo výhodne online bez predpisu, čím uľahčujeme životy mnohých mužov na Slovensku. Účinok nami predávaných tabliet je možný iba v prípade ich správneho uschovávania. Uchovávajte tablety Tadacipu v pôvodnom balení a nevybaľujte ich z ochranného obalu skôr ako ich plánujete užiť.

Naše tablety predávame so stanovenou šaržou a s jasne stanoveným dátumom expirácie. Na zaručenie najlepšieho účinku Tadacipu odporúčame tablety uchovávavať na chladnom a suchom mieste, v izbovej teplote, nepresahujúcej 25 °C. Neskladujte Tadacip ani žiadne iné lieky v kúpeľni alebo v blízkosti umývadla, kde by sa mohli namočiť. Nenechávajte tablety Tadacipu na okennom parapete alebo v aute či inom mieste, kde by mohli byť vystavené priamemu slnku. Teplo a vlhkosť môžu zničiť ich účinok.

Uchovávajte Tadacip na mieste, kde ho deti nedosiahnu. Zamknutá skriňa aspoň jeden a pól metra nad zemou je dobrým miestom na uloženie Tadacipu. Ak sa po konzultácii s lekárom rozhodnete, že prestanete Tadacip užívať, alebo ak uplynul dátum jeho exspirácie, opýtajte sa svojho lekárnika, ako ho bezpečne deponovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *