phone
Podpora live 24\7
Doprava zadarmo

Kamagra

Kúpiť Kamagra 100 mg online

kamagraKamagra je indikovaná u dospelých mužov s diagnózou erektilnej dysfunkcie. Výrobcom tohto generického lieku je farmaceutická spoločnosť Ajanta Pharma. Ajanta Pharma bola oficiálne schválená indickou Lekárskou komorou a dodržuje a uplatňuje normy správnej výrobnej praxe, čím zaručuje najvyššiu možnú kvalitu svojich výrobkov, vrátane Kamagry a jej predaja.

Kamagra pôsobí na báze aktívnej látky nazývanej sildenafiliumcitrát, obsiahnutej aj v originálnej Viagre. Kamagra teda pôsobí rovnako ako jej originál a po sexuálnej stimulácii aktívne obnovuje erektilnú funkciu zvýšením prítoku krvi do penisu, čím napomáha jeho stoporeniu.

Výhodou Kamagry je jej rýchle vstrebávanie a rýchla účinnosť po užití lieku. Avšak liek sa má užívať nalačno, inak sa jeho rýchla absorpcia radikálne zníži. Najväčšou výhodou Kamagry v porovnaní s Viagrou je jej predaj online a nízka cena bez návštevy lekárne. Kúpiť ju môžete bez receptu aj na Slovensku vďaka predaja prostredníctvom špecializovaných internetových partnerov!

4.8


Balenie 50mg
Balenie
Cena
Per tabletu
Kúpiť
50mg × 12 tabletky
43,13 EUR
3.59
50mg × 20 tabletky
50,48 EUR
2.52
50mg × 32 tabletky
58,74 EUR
1.84
50mg × 60 tabletky
96,41 EUR
1.61
50mg × 92 tabletky
137,74 EUR
1.50
50mg × 120 tabletky
165,30 EUR
1.38
Balenie 100mg
Balenie
Cena
Per tabletu
Kúpiť
100mg × 12 tabletky
45,88 EUR
3.82
100mg × 20 tabletky
55,07 EUR
2.75
100mg × 32 tabletky
68,85 EUR
2.15
100mg × 60 tabletky
115,70 EUR
1.93
100mg × 92 tabletky
168,98 EUR
1.84
100mg × 120 tabletky
209,39 EUR
1.74
100mg × 180 tabletky
297,58 EUR
1.65
100mg × 272 tabletky
422,51 EUR
1.55

Komu je Kamagra indikovaná?

Sildenafiliumcitrát je aktívná látka a účinné syntetikum zamerané na podporu, dosiahnutie a udržanie kvalitnej erekcie a tým vykonanie pohlavného styku. Kamagra je teda určená na predaj bez receptu a užívanie sexuálne aktívnym dospelým mužom s poruchami erekcie. Pred jej užitím je potrebné navštíviť lekára a informovať ho o možných zdravotných problémoch alebo pretrvávajúcich stavoch ako:

 • problémoch s očami alebo zrakom, vrátane zriedkavého dedičného očného ochorenia nazývaného retinitis pigmentosa,
 • srdcových ochoreniach, srdcovej angíne, vysokom alebo nízkom krvnom tlaku, srdcovom infarkte alebo iných problémoch so srdcom,
 • ochoreniach obličiek alebo pečene,
 • prekonanej mŕtvici,
 • neobvyklých alebo alergických reakciách na sildenafil, iné lieky, potraviny, farbivá alebo konzervačné látky.

Dávkovanie a kontraindikácie Kamagry

Kamagra je určená na voľný predaj bez receptu a jej konzumácia je určená výhradne na osobné užitie. Optimálne je vhodné tabletku vo veľkosti 100mg užiť nalačno, približne 1 hodinu pred plánovaným pohlavným stykom. Tabletku nekonbinujte s jedlom alebo alkoholom, týmto sa môže jej účinok buď znížiť alebo dosiahnutie erekcie sa môže oddialiť. Na aktiváciu jej účinku je potrebné sexuálne vzrušenie. Kamagra pôsobí počas 3-5 hodín po užití.

Maximálna denná dávka je 100mg. Denná dávka nesmie byť prekročená, v opačnom prípade hrozia nežiaduce účinky ako bolesti hlavy, závrate, dyspepsia, nazálna kongescia alebo zmena videnia (viď. nižšie). V prípade predávkovania bezodkladne kontaktujte svojho lekára.

Neužívajte Kamagru v spojení s nasledovnými látkami:

 • cisapridom,
 • methscopolamine nitrátom,
 • donormi oxidu dusnatého ako amylnitrítom, isosorbide dinitrátom, isosorbid mononitrátom alebo nitroglycerínom.
 • nitroprusidom sodným,
 • inými liekmi obsahujúcimi sildenafiliumcitrát ako napríklad Caverta, Silagra, Eriacta, atď.
 • Kamagra môže spôsobiť kontraindikácie aj v spojení s:
 • určitými liekmi zameranými na liečbu vysokého tlaku,
 • určitými liekmi zameranými na liečbu infekcií HIV alebo AIDS,
 • liekmi na liečbu kvasinkových a plesňových infekcií ako Flukonazol, Itrakonazol, Ketokonazol a Vorikonazol,
 • inými inhibítormi izoenzýmu ako cimetidín a erytromycín,
 • induktormi metabolizmu ako rifampicín.

Tento zoznam nemusí obsahovať všetky možné kontraindikácie. Pred užitím Kamagry odporúčame konzultovať celkový zdravotný stav s lekárom a poskytnúť lekárovi alebo zdravotníkovi zoznam všetkých liekov, prírodných liečiv, liekov, ktoré nie sú viazané na lekársky predpis, alebo výživových doplnkov, ktoré užívate. Informujte svojho lekára aj ak fajčíte, pijete alkohol alebo užívate ilegálne drogy. Konzumácia týchto môže ovplyvniť účinok Kamagry.

Aké sú možné nežiaduce účinky Kamagry?

Ako u všetkých voľne či regulovane online či priamo predávaných liekov, aj u Kamagry sa môžu vyskytnúť vedľajšie účinky. Vo väčšine prípadov a pri správnom užití sú tieto nežiaduce účinky veľmi dobre tolerované. Najčastejšie nežiaduce reakcie sú vo väčšine prípadov prechodné a netrvajú dlho. V určitých prípadoch je však potrebné vyhľadať zdravotnú starostlivosť.

Ak po užití Kamagry, či už v plnej koncentrácii 100mg, alebo polovičnej dávke (50mg) spozorujete akékoľvek zmeny vo videní, čo najskôr kontaktujte svojho lekára alebo lekárnika. Okamžite kontaktujte svojho lekára alebo lekárnika aj v prípade, ak erekcia trvá dlhšie ako 4 hodiny alebo je bolestivá. Môže to byž indikácia vážneho problému, ktorý je potrebné adresovať, aby sa zabránilo trvalému poškodeniu tkaniva penisu.

Ak sa u vás po užití Kamagry a po začatí sexuálnej aktivity vyskytnú príznaky nevoľnosti, závraty, bolesti v hrudníku alebo paži, mali by ste sa zdržať ďalšej aktivity a čo najskôr zavolať lekára alebo zdravotníckeho pracovníka. Používanie tohto lieku nechráni vás alebo vášho partnera pred infekciou HIV (vírusom, ktorý spôsobuje AIDS), alebo inými pohlavne prenosnými chorobami.

Ak máte akékoľvek podozrenie na nežiaduce reakcie, je dobré čo najskôr kontaktovať lekára alebo lekárnika, najmä v prípadoch:

 • alergických reakcií ako výskytu sčervenania, svrbenia, ekzému alebo výskytu žihľavky, opuchu jazyka, pier alebo tváre,
 • dýchacích problémov a dýchavičnosti,
 • zmien sluchu alebo straty sluchu a zvonenia v ušiach,
 • zmien zraku ako straty zraku, rozmazaného videnia, svetelnej precitlivenosti alebo problémov s rozpoznávaním rozdielu medzi modrými a zelenými odtieňami,
 • bolestiach chrbta, hrudníka a nadmerného búšenia srdca,
 • dlhotrvácnej (viac ako 4 hodiny) alebo bolestivej erekcie,
 • záchvatov.

U určitých pacienov boli zaznamenané vedľajšie účinky, ktoré si zvyčajne nevyžadujú zdravotnícku pomoc (odporúčame však kontaktovať lekára v prípade, že tieto vedľajšie účinky budú pretrvávať alebo budú bolestivé):

 • hnačka,
 • sčervenanie,
 • bolesti hlavy,
 • ťažkosti s trávením,
 • upchatý nos.

Tento zoznam nie je úplný, akékoľvek podozrenia na nežiaduce reakcie je vhodné konzultovať s lekárom.

Kúpte si Kamagru na Slovensku pohodlne online

Kamagra je obľúbenou náhradou Viagry aj na Slovensku. Jej predaj sa znásobuje najmä vďaka jej vysokej kvalite a nízkej cene. Na jej predaj má efekt aj vysoký dopyt a pozitívne skúsenosti spokojných zákazníkov na Slovensku.  Kamagru je možno zakúpiť v rôznych formách, či už klasických alebo žuvacích, či dokonca šumivých tabletkách v koncentrácii 100mg alebo 50mg. Optimálnu dennú dávku 100mg však neodporúčame prekročiť.

Objednajte si Kamagru jednoducho prostredníctvom našej slovenskej stránky a liek vám bude rýchlo doručený aj bez receptu a bez návštevy lekárne. Predaj Kamagry nie je na Slovensku regulovaný, čiže jej ponuka nie je podmienená cenovej fixácii ako v bežnej lekárni. Na našej stránke nájdete cenovo výhodný originál Kamagry od farmaceutickej spoločnosti Ajanta Pharma, čím je garantovaná jej vysoká kvalita. Predaj sa navyše realizuje anonymne online, čím garantujeme integritu našich zákazníkov.

Cena a predaj Kamagry bez receptu

Cena Kamagry je v našom online obchode nízka aj vďaka možnosti kúpy väčšieho, ekonomickejšieho balenia. Cenník je priebežne aktualizovaný, aby naši zákazníci mohli využiť čo najatraktívnejšie cenové ponuky. Porovnajte si koľko stojí Viagra v bežnej lekárni a uvidíte efekt na vašu peňaženku bez kompromisu kvality. Voľný predaj bez predpisu a z pohodlia domu je navyše podporený našou rýchlou dodávkou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *