phone
Podpora live 24\7
Doprava zadarmo

Cytotec

Cytotec bez Receptu Online

cytotecVoľne online predávaný generický Cytotec bez receptu s obsahom misoprostolu znižuje žalúdočnú kyselinu a pomáha chrániť žalúdok pred poškodením, ktoré môže spôsobiť užívanie nesteroidných protizápalových liekov (NSAID), ako je aspirín, ibuprofén (Advil, Motrin), naproxén (Aleve), celekoxib, diklofenak, indometacín, meloxikam, a ďalších iných. Misoprostol sa používa na prevenciu žalúdočných vredov počas liečby aspirínom alebo NSAID.

Generický Cytotec môže spôsobiť vrodené chyby, predčasný pôrod, ruptúru maternice, potrat alebo neúplný potrat a nebezpečné krvácanie z maternice. Neužívajte Cytotec bez receptu, ak ste tehotná. Pred začatím tejto liečby sa budete musieť podmieniť tehotenskému testu. Budete tiež musieť počas celej kúry užívať účinnú antikoncepciu, aby ste zabránili otehotneniu počas liečby.

Misoprostol je účinná látka, ktorá sa na Slovensku širokospektrálne využíva na zníženie žalúdočnej kyseliny, čím pomáha chrániť žalúdok pred poškodením. Je určený najmä pacientom s vysokým rizikom komplikácií žalúdočných vredov, napr. u starších osôb a pacientov s vredmi v anamnéze. Nebolo preukázané, že by Cytotec znižoval riziko dvanástnikových vredov u pacientov užívajúcich NSAID.

4.8


Balenie 200mcg
Balenie
Cena
Per tabletu
Kúpiť
200mcg × 32 tabletky
55,07 EUR
1.72
200mcg × 60 tabletky
71,60 EUR
1.19
200mcg × 92 tabletky
101,00 EUR
1.10
200mcg × 120 tabletky
121,21 EUR
1.01
200mcg × 180 tabletky
165,30 EUR
0.92

Cytotec by mal byť užívaný po celú dobu liečby. V kontrolovaných štúdiách trvajúcich 3 mesiace bolo preukázané, že Cytotec znižuje riziko žalúdočných vredov. V porovnaní s placebom to nemalo žiadny účinok na gastrointestinálnu bolesť alebo nepohodlie spojené s užívaním NSAID.

Na Slovensku si Cytotec môžete kúpiť bez receptu vo vašej lokálnej lekárni, alebo u nás online. U nás nájdete najlepšie ceny a kvalitu a navyše vám umožníme rýchly, pohodlný a diskrétny online nákup. Predajná cena je nízka a kvalita vyskoká. Všetky lieky dostupné v našom predaji sú overené štúdiami, ktoré kontrolujú ich účinnosť a bezpečnosť. Na všetky lieky máme certifikáciu, takže sa nemusíte obávať a lámať si hlavu nad bezpečnosťou našich produktov.

O čom treba lekára informovať pred kúpou Cytotecu bez receptu

Tento voľne online predávaný liek bez receptu by ste nemali používať, ak ste alergický na misoprostol alebo iné prostaglandíny, alebo ak ste tehotná.

Aby ste sa uistili o bezpečnosti Cytotecu, konzultujte svojho lekára, ak máte:

 • zápalové ochorenie čriev, syndróm dráždivého čreva, alebo iné črevné problémy;
 • ochorenie srdca; alebo
 • ak ste dehydrovaný.

Aký je spôsob užívania a cena Cytotecu?

Predaj a dostupnosť liekov na báze misoprostolu je cenovo prijateľný. U nás nájdete prehľadné jednotkové ceny v cenníku, ktoré Vás, dúfajme, oslovia. Na Slovensku sú tieto lieky v predaji obľúbené, keďže samotné užívanie NSAID je veľmi rozšírené. Slovenskí lekári Vám určite radi odporučia Cytotec. Napriek tomu by ste sa mali pred jeho užívaním s lekároim poradiť priamo a postupovať podľa pokynov v príbalovom letáku počas celej liečby. Neužívajte tento liek vo väčších alebo menších množstvách alebo dlhšie, ako sa odporúča.

Dbajte na to, že Cytotec je určený iba Vám na Vaše osobné užívanie a nie je vhodné sa s ním deliť. Odporúčame Vám Cytotecu užiť s jedlom pred spaním. Počas užívania lieku môžete pociťovať nevoľnosť, žalúdočné kŕče alebo hnačku, a to najmä počas prvých týždňov po začatí užívania Cytotecu. Zatiaľ čo nevoľnosť môže pretrvávať dlhšie, iné  príznaky ako napríklad mäkká stolic, zvyčajne trvajú asi týždeň.

Kontaktujte svojho lekára v prípade, ak máte silnú nevoľnosť, bolesť žalúdka alebo hnačku trvajúcu dlhšie ako 8 dní. Prečítajte si príbalový leták lieku dôkladne, alebo pokyny pre pacientov dodané s týmto liekom zakaždým, keď dostanete novú dávku.

Skladujte pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Predaj a dávkovanie Cytotecu

Predaj Cytotecu online je, najmä na Slovensku veľmi obľúbený. Nevystavujte sa však zbytočnému riziku a konzultujte jeho užívanie s Vašim lekárom. Pre Vaše pohodlie sme Vám pripravili krátky návod na riešenie problémov:

Čo ak zmeskam davku?

Užite vynechanú dávku hneď, ako si spomeniete. Ak je vynechaná dávka časovo bližšie k Vašej bežnej ďalšej dávke, vynechajte zabudnutú dávku a užite dávku podľa plánu. Neužívajte dvojnásobnú dávku tohto lieku.

Ake mozu byt kontraindikacie s Cytotec?

Kontraindikácie boli zaznamenané s antacidmi.

Keďže zoznam kontraindikácii nemusí byť úplný, odporúčame Vám informovať Vášho lekára alebo lekárnika ak užívate iné lieky, vrátane liekov, ktoré nie sú viazané na lekársky predpis a iné výživové doplnky alebo rastlinné produkty. Oznámte tiež svojmu predpisujúcemu lekárovi alebo zdravotníckemu pracovníkovi ako často užívate nápoje s kofeínom alebo alkoholom, ak fajčíte alebo užívate nelegálne drogy. Tieto môžu ovplyvniť spôsob, akým váš liek účinkuje. Skôr ako prestanete alebo začnete užívať ktorýkoľvek z vašich liekov, poraďte sa so svojím lekárom.

Čo si mam odsledovat pocas uzivaniz Cytotec?

Nefajčite a nepite alkohol. Konzumácia cigariet a alkoholu zvyšuje podráždenie žalúdka čo môže spôsobiť, že bude náchylnejší na poškodenie liekmi ako je ibuprofén a aspirín. Ak ste tehotná, neužívajte Cytotec. Počas užívania Cytotecu a najmenej jeden mesiac (jeden úplný menštruačný cyklus) po jeho vysadení neotehotnite. Ak môžete otehotnieť, používajte počas užívania tohto lieku spoľahlivú formu antikoncepcie. Porozprávajte sa so svojím lekárom o možnostiach antikoncepcie. Ak otehotniete, myslíte si, že ste tehotná alebo ak chcete otehotnieť, ihneď sa poraďte so svojím lekárom.

Ake su vedl’ajsie ucinky Cytotec?

Ihneď kontaktujte núdzovú lekársku pomoc, ak máte niektorý z týchto príznakov alergickej reakcie:

 • žihľavka;
 • ťažké dýchanie;
 • opuch tváre;
 • opuch pier;
 • opuch jazyka;
 • alebo opuch hrdla.

Odporúčame Vám kontaktovať svojho lekára aj v prípade, ak máte:

 • ťažké pretrvávajúce žalúdočné ťažkosti alebo hnačky;
 • príznaky dehydratácie – pocit veľkého smädu alebo tepla, neschopnosť močiť, silné potenie alebo horúcu a suchú pokožku.

Bežné vedľajšie účinky môžu zahŕňať:

 • hnačky;
 • bolesti žalúdka, nevoľnosť, žalúdočná nevoľnosť, nafukovanie;
 • vaginálne krvácanie alebo špinenie, silný menštruačný výtok; alebo menštruačné kŕče.

Tento zoznam nemusí popisovať všetky možné vedľajšie účinky.

Kde mozem liek uchovavat?

Liek nie je určený na predaj deťom. Držte liek mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote do 25 stupňov C (77 stupňov F). Uchovávajte na suchom mieste. Chráňte pred vlhkosťou. Nepoužitý liek po dátume exspirácie vyhoďte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *