phone
Podpora live 24\7
Doprava zadarmo

Aldara

Naša Aldara a koľko u nás stojí?

aldaraGenerická Aldara sa predáva online na liečbu vonkajších bradavíc okolo genitálnych a rektálnych oblastí nazývaných condyloma acuminatum. Nepoužíva sa na vnútorné bradavice. Aldara sa tiež používa na liečbu kožného ochorenia tváre a pokožky hlavy nazývaného aktinická keratóza a na liečbu určitých typov rakoviny kože nazývanej povrchový bazocelulárny karcinóm. Pôsobí na imunitný systém a pomáha telu bojovať proti vírusom, ktoré spôsobujú bradavice. Neničí vírusy priamo.

Generickú Aldaru predávame online a bez receptu vo forme krému. Obsahuje účinnú látku nazývanú imikvimod, pôsobiacu, ako imunomodulátor. Používa sa na liečbu rôznych stavov kože stimulovaním obranných mechanizmov tela. Pomáha telu bojovať s vírusovými infekciami, ktoré následne zabraňuje vírusom množiť sa v bunkách. Je taktiež účinná v boji proti zvyšovaniu abnormálnych alebo takzvaných malígnych buniek.

V našej online lekárni vám Aldaru ponúkame na predaj bez receptu. Aldara krém je u nás navyše dostupná na kúpu za nízke ceny. Cenník nájdete na našej stránke. Na Slovensku vám tento krém poskytujeme vždy cenovo výhodne v online predaji bez receptu s bezodkladným doručením kdekoľvek.

4.8


Balenie 5% 0.25g
Balenie
Cena
Per item
Kúpiť
5% 0.25g × 3 tubes
55,84 EUR
18.61
5% 0.25g × 6 tubes
106,13 EUR
17.69
5% 0.25g × 9 tubes
150,84 EUR
16.76
5% 0.25g × 12 tubes
189,96 EUR
15.83
5% 0.25g × 15 tubes
223,49 EUR
14.90
5% 0.25g × 18 tubes
251,43 EUR
13.97
5% 0.25g × 24 tubes
312,90 EUR
13.04

Ako na kúpu Aldary a čo prv zvážiť

Pred kúpou krému zaistite jeho bezpečné užívanie. Oznámte svojmu lekárovi, ak máte niektorý z týchto stavov:

 • Slnkom spálenú pokožku alebo iné kožné problémy
 • Slabý imunitný systém alebo autoimunitnú poruchu
 • Ochorenie štep verzus hostiteľ
 • Nedávnu liečbu na aktinickú keratózu alebo genitálne bradavice
  chirurgickým zákrokom alebo inými liekmi
 • Nedávnu transplantáciu kostnej drene alebo pupočníkovej krvi.

Konzultujte s lekárom, ak ste tehotná, plánujete otehotnieť počas používania Aldary, alebo dojčíte. Ak liečite oblasť genitálií alebo konečníka Aldarou, vyhnite sa sexuálnej aktivite, kým je liek na koži. Aldara môže oslabiť účinnosť kondómov a viesť k neplánovanému tehotenstvu. Krém sa používa na liečbu genitálnych bradavíc u pacientov, ktorí majú najmenej 12 rokov. Všetky ostatné použitia tohto lieku sú len pre dospelých nad 18 rokov.

Cena Aldary bez receptu a aplikácia krému

Aldaru predávame na Slovensku, ako generikum, čiže sa predáva cenovo výhodne a bez predpisu. Napriek tomu je potrebné zohľadniť pred jej kúpou určité faktory:

 • Nadmerné používanie Aldary môže zvýšiť riziko závažných kožných reakcií.
 • Vyhýbajte sa slnečnému žiareniu alebo soláriám. Aldara vás môže ľahšie spáliť. Keď ste vonku, noste ochranný odev a používajte opaľovací krém.
 • Aldara je nevhodná na aplikáciu na vnútorné genitálne bradavice a nemusí vám zabrániť v ich šírení na iných častiach prostredníctvom sexu. Počas liečby krémom sa u vás môžu objaviť nové lézie. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, pokračujte v používaní lieku počas celej lekárom predpísanej doby.
 • Krém nechráni pred pohlavne prenosnými chorobami.

Aldaru predávame, ako krém a pred jej použitím je potrebné jej aplikáciu konzultovať s lekárom. Pred aplikáciou krému si umyte ruky, umyte ošetrovanú oblasť pokožky a sušte aspoň 10 minút. Aldaru aplikujte 2 až 5-krát týždenne počas 16 týždňov. Krém naneste na ošetrovanú oblasť v tenkej vrstve a vtierajte, kým nezmizne. Po aplikácii krému si umyte ruky. Použite krém pred spaním a nechajte ho pôsobiť 8 hodín. Ráno liek umyte vodou a jemným mydlom.

Spôsob použitia taktiež závisí od vášho stavu. Postupujte preto podľa pokynov lekára.

Aktinická keratóza:

Krém sa zvyčajne aplikuje 2-krát týždenne počas celých 16 týždňov.

Povrchový bazocelulárny karcinóm:

Krém odporúčame aplikovať 5-krát týždenne počas 6 týždňov.

Genitálne bradavice:

Krém aplikujte 3-krát týždenne po maximálnu dobu 16 týždňov. Ošetrené oblasti pokožky nezakrývajte žiadnym typom plastového obväzu a vyhýbajte sa nylonovej spodnej bielizni. Na ošetrovanú oblasť môžete nosiť bavlnenú gázu alebo spodnú bielizeň.

Pri liečbe genitálnych bradavíc pod predkožkou penisu túto oblasť denne čistite. Pri liečbe genitálnych bradavíc okolo vagíny sa vyhnite kontaktu krému s citlivejšími vnútornými vrstvami vaginálneho tkaniva, čo môže spôsobiť vaginálny opuch alebo podráždenie a bolestivé močenie.

Váš lekár bude musieť pravidelne kontrolovať vašu pokožku, najmä ak máte závažnejšiu kožnú reakciu na liek. Ak sa stav vašej pokožky nezlepší alebo ak sa počas liečby zhorší, zavolajte svojho lekára. Nepoužívajte krém na liečbu kožného ochorenia neskontrolovaného lekárom. Nezdieľajte liek s nikým, aj keď má rovnaké príznaky, ako vy.

Každé balenie krému je určené len na jednu aplikáciu. Po jednom použití balenie vyhoďte. Ak liečite viac, ako jednu oblasť kože naraz, opýtajte sa svojho lekára, koľko balení máte použiť. Krém uchovávajte pri izbovej teplote mimo vlhkosti a tepla. Uchovávajte každé balenie zatvorené až do použitia. Na účinok krému nemá požívanie alkoholu žiaden vplyv.

Čo v prípade zmeškanej dávky?

Nenahrádzajte vynechanú dávku, počkajte a aplikujte krém na ďalší deň.

Čo ak sa predávkujem?

Vyhľadajte pohotovostnú lekársku pomoc alebo zavolajte na linku pomoci. Príznaky predávkovania môžu zahŕňať vážne podráždenie kože, pocit točenia hlavy alebo mdloby.

Čomu sa mám vyhnúť?

Zabráňte kontaktu krému s očiami, ústami, nosom alebo perami. Nenanášajte krém do konečníka, vagíny alebo močovej trubice. Ak sa dostane do niektorej z týchto oblastí, opláchnite ju vodou. Krém nepoužívajte na spálenú, vetrom spálenú, suchú, popraskanú, podráždenú alebo narušenú pokožku.

Vyhnite sa používaniu iných liekov a krémov v oblastiach, ktoré liečite Aldarou, pokiaľ vám to neodporučí váš lekár.

Predaj Aldary online a jej vedľajšie účinky

Ak máte niektorý z týchto príznakov alergickej reakcie na krém, vyhľadajte lekársku pomoc:

 • Žihľavka
 • Tažké dýchanie
 • Opuch tváre, pier, jazyka alebo hrdla.

Umyte krém a ihneď zavolajte svojho lekára, ak máte závažnú kožnú reakciu, ako je silné svrbenie, pálenie, mokvanie, krvácanie alebo kožné zmeny v mieste aplikácie lieku.
Prestaňte používať krém a ihneď zavolajte svojmu lekárovi, ak máte závažné vedľajšie účinky, ako príznaky chrípky, ako je horúčka, triaška, bolesti tela, pocit únavy, opuchnuté žľazy. Ak liečite genitálne bradavice okolo vagíny, kontaktujte svojho lekára, ak máte závažné opuchy alebo problémy s močením.

Menej závažné vedľajšie účinky krému môžu zahŕňať:

 • Mierne podráždenie kože, svrbenie, suchosť, odlupovanie, chrasty, začervenanie
  alebo stvrdnutie kože v mieste aplikácie lieku
 • Zmeny farby ošetrenej kože
 • Bolesť hlavy, hrudníka alebo chrbta
 • Závrate
 • Opary, pľuzgiere s horúčkou
 • Príznaky prechladnutia, ako je upchatý nos, kýchanie, bolesť hrdla
 • Nevoľnosť, hnačka, strata chuti do jedla
 • Vaginálne svrbenie alebo výtok.

Vedľajších účinkov môže byť viac, odporúčame Vám kontaktovať svojho lekára v prípade akýchkoľvek neistôt. Nezabúdajte, že krém na Slovensku predávame voľne na donášku a bez receptu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *