phone
Podpora live 24\7
Doprava zadarmo

Acticín

Acticín Online bez Receptu

acticinGenerický a cenovo výhodný krém Acticín sa na Slovensku  predáva online a používa na liečbu svrabu a je prístupný bez receptu. Svrab je vysoko nákazlivé ochorenie kože, ktoré sa prenáša z človeka na človeka. Ohrození sú najmä jednotlivci, ktorí sú alebo boli v úzkom osobnom kontakte s niekým, kto svrabom trpí.

Toto bežné kožné ochorenie spôsobuje mikroskopický roztoč, ktorý sa volá zákožka svrabová. Samička tohto roztoča preniká do pokožky, kde kladie vajíčka. Celý vývoj a liahnutie trvá približne dva týždne. Roztoče prežívajú v ľudskom tele 3 –6 týždňov, mimo ľudského tela dokáže tento parazit prežiť v optimálnom a vlhkom prostredí približne dva až tri dni.

Svrabové ochorenie sa bežne prejavuje po uplynutí bezpríznakovej doby, ktorá trvá približne jeden až tri týždne. Prvým jasným príznakom ochorenia je pocit svrbenia, ktorý je zo začiatku iba mierny. Počas noci a v nadmernom vlhku a teplotách sa parazity v pokožke množia a na koži sa ochorenie prejavuje vyrážkami a drobnými pľuzgiermi. Keďže svrab väčšinou sprevádza intenzívne svrbenie, postihnutí sa väčšinou škrabú, čím sa zintenzívňuje tvorba pľuzgierov.

V týchto rozškriabaných pľuzgieroch sa často vytvárajú rany, čo môže na dôvažok viesť k infekciám a hnisavým ranám. Typickým miestom postihnutia je koža medzi prstami.

4.9


Balenie 30g
Balenie
Cena
Per item
Kúpiť
30g × 1 tubes
41,29 EUR
41.29
30g × 2 tubes
50,48 EUR
25.24
30g × 3 tubes
55,07 EUR
18.36
30g × 4 tubes
59,66 EUR
14.91
30g × 5 tubes
64,26 EUR
12.85

Generický Acticín sa na Slovensku predáva online s obsahom účinnej látky nazývanej permetrín, ktorý efektívne pôsobí v boji proti nepriaznivým kožným parazitom. Je obzvlášť účinný na likvidáciu nepríjemného svrabu a mnohých ďalších nepríjemných parazitov. V našej  slovenskej online lekárni si ho nanajvýš môžete zakúpiť za najnižšiu cenu na trhu.

Neodďaľujte kúpu Acticínu bez receptu

Na Slovensku Vám predávame Acticín ako jeden z mála generických krémov, ktorý obsahuje permetrín, a tým účinne a cenovo výhodne poskytuje úľavu a riešenie pri napadnutí zákožky svrabovej.

Tento liek Vám predávame v prijateľných cenách vo forme krému, čo znamená, že je určený len na vonkajšie použitie. V žiadnom prípade nekonzumujte Acticín ústami. Pred aplikáciou Vám neodporúčame sa kúpať alebo sprchovať. Krém dôkladne vmasírujte do všetkých povrchov pokožky, od hlavy až po chodidlá. Je dôležité aplikovať ho všade na tele, nielen tam, kde sa vyskytuje vyrážka. Aplikujte krém medzi záhyby rúk a nôh, do záhybov zápästia a pásu, do rázštepu v zadnej časti, na genitálie a na pupok.

Pomocou špáradla naneste krém pod nechty na rukách a nohách. Nechty treba ostrihať nakrátko. Ak máte málo vlasov alebo žiadne, alebo ak nanášate krém na dojča alebo malé dieťa, uistite sa, že ste krém vtierali do oblasti krku, pokožky hlavy, línie vlasov, spánkov a čela. Nechajte Acticín pôsobiť 8 až 14 hodín, potom ho odstráňte kúpaním a šampónom. Ak Acticín aplikujete inej osobe, noste plastové alebo jednorazové rukavice, aby ste sa chránili pred zamorením. Chráňte oči pred krémom. Ak sa vám krém nechtiac dostane do očí, opláchnite ich veľkým množstvom studenej vody z vodovodu.

Porozprávajte sa so svojím pediatrom o použití Acticínu bez receptu u detí. Zatiaľ čo tento krém môže byť predpísaný pre deti vo veku od 2 mesiacov pre vybrané stavy, platia preventívne opatrenia. Tento krém je určený iba na Vaše osobné použitie, nedeľte sa s ním.

Aká je online cena a spôsob užívania Acticínu

Predaj Acticínu je na Slovensku prístupný prostredníctvom našej online lekárne s možnosťou objednávky bez receptu. Nemusíte sa obťažovať vyhľadávaním predajných miest a objednajte si ho jednoducho prostredníctvom cenníka.

Keďže Acticínu je krém a je celkovo dobre znášaný, nie sú vedľajšie účinky časté. Je však potrebné, aby ste sa pred jeho kúpou informovali o produkte a informovali svojho lekára o jeho aplikovaní. Na postihnuté miesto nepoužívajte žiadne iné kožné produkty. Poskytnite svojmu všeobecnému lekárovi zoznam všetkých liekov, bylín, prípravkov bez lekárskeho predpisu alebo doplnkov stravy, ktoré užívate. Oznámte mu tiež v prípade, ak fajčíte, pijete alkohol alebo užívate nelegálne drogy. Niektoré z týchto zvykov môžu reagovať s užívaním  Acticínu.

Neobvyklé reakcie a predaj Acticínu

Vedľajšie účinky, ktoré sa po predaji a aplikácii krému môžu vyskytnúť, ktoré však nemusíte konzultovať s vašim lekárom, pokiaľ vás neobťažujú:

  • svrbenie
  • necitlivosť
  • vyrážka
  • začervenanie alebo mierny opuch kože
  • štípanie alebo pálenie
  • pocit mravčenia

Tento zoznam nie je úplný a rad vedľajších účinkov môže byť dlhší. Je preto dobré vedľajšie účinky po predaji zdokumentovať.

Nie je nezvyčajné, že svrbenie a vyrážka pretrvávajú aj dva až štyri týždne po liečbe. Tieto príznaky môžu byť dočasnou reakciou na zvyšky roztočov. To neznamená, že Acticín nefungoval alebo že je potrebné ho znova naniesť. Ak máte pocit, že svrbenie a vyrážka sú intenzívne alebo ak pretrvávajú dlhšie ako 4 týždne, ihneď sa obráťte na svojho lekára alebo zdravotníckeho pracovníka.

Svrab sa šíri priamym kontaktom kože s infikovanou osobou. Rodinní príslušníci a sexuálni partneri môžu byť svrabom taktiež nakazení. Mali by takisto navštíviť svojho obvodného, prípadne kožného lekára, ktorý nákazu potvrdí, alebo vylúči, a následne by sa mali podrobiť liečbe Acticínom. Je nutné vyšetriť všetkých členov rodiny ako aj spolupracovníkov.

Dbajte na svoju hygienu. Vašu osobnú bielizeň, uteráky a posteľnú bielizeň je potrebné vyprať, vyvariť alebo aspoň dôkladne prežehliť žehličkou nastavenou na najvyššiu teplotu.  Veci v osobnom vlastníctve, ktoré nemôžete vystavovať vysokej teplote je potrebné vložiť do igelitového vreca a dezinfikovať ich vhodným insekticídnym prostriedkom podľa pokynov výrobcu a vrece pevne na niekoľko hodín uzavrieť. Postele a matrace je potrebné dôkladne vyčistiť, vystriekať insekticídnym prostriedkom a nechať ich vyschnúť na slnku. Je potrebné uvedomiť si, že sa môžete nakaziť aj z jednej jedinej zákožky skvabovej.

Ako sa najlepšie vyvarovať infekcii?

Najdôležitejšie je v prípade napadnutia roztočmi dodržiavať zásady osobnej hygieny a  vyhýbať sa tesnému kontaktu s neznámymi osobami. Takisto dôležité je dôkladné ošetrenie spodnej a posteľnej bielizne a šiat (praním, vyváraním, horúcou parou, mangľovaním, žehlenim) a vyhnúť sa prespávaniu v cudzej posteľnej bielizni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *